Teams


* Please note that where numbers allow for more than one team per age group, there is no guarantee that your child will be on the same team each year.*

 * Rosters are subject to change. Individuals will be contacted prior to any permanent changes. Please email the strikers organization if you have any questions or concerns regarding the placement of your player. *

U14 Boys D1

Coaches:

Lynch

Sinclair

Dugas

Alexander Feeley

Asa Sinclair

Ben Alfrey

Charles Lord

Charlie Smith

Dylan Harp

Edward Dugas

Gavin Schuster

Gevin Boland

Jorel Antoine

Keller Huston

Miradi Matondo

Reid Bisson

Sam Linscott

Samuel Delenick

Waylon Watt


U14 Boys D2

Coaches:

O'Connell

Marks



Atlee Zellers

Baba Ly

Calder Marks

Cole Sroka

Edward Lolar

Firas Alzirkani

Henry Nichols

Julio Nputu

Kevin O'Connell

Lucas Gamboa Foss

Owen Benn

Pedro Bokanza

Quinn Gross

Tristan Bauchinger


U13 Boys D1

Coaches:

Lunt

Bissonnette



Adilson Mavinga

Alexander Morin

Angel Quintero

Antonio Masongi

Atticus Lunt

Brennan Royal

Cal Folgert

Christopher Wright

Emanuel Divinga

Enzo Ludwig

Liam Robinson

Noah Bissonnette

Santiago Quintero

William Benvindo

Zabdiel Silva


U13 Boys D2

Coaches:

TBD



Bryan Cyusa

Cullen Phillips

Drew Moore

Isaac Davison

Jeremiah Arnold

Leandro Quesada

Mikael Ly

Moises Mateus

Nolan Hawson

Oliver Frank

Phillip Kasianov

Tre'Shawn Geneseo

William Kenty

William Lindecamp

Zaid Kathawala


U12 Boys

Coach:

Crowley



Alex Churchill

August Young

Cian Zimmerman

Dylan Alward

Everett Baukus

Grace Kapinga

Morgan Crowley

Oscar Backus

Oscar Taplinger

Theodore Cunningham

Vitodi Olivera Lumbala

Walter Gross

Zenon Blake-Sainthelmy



U12 Boys

Coaches:

Edwards

Manns


Atticus Manns

Avery DeWeese

Benjamin Bates

Bennet Schuster

Calvin Johnson-McPheeters

Clever Mukire

Fernando Pinto

Jamari Jenkins

Maxwell Amendo

Mourino Nsumbu-Mabaka

Tyler Edwards

Victor Vadi-Nzau

Wren Rosen

Zander Poole



U11 Boys

Coaches:

TBD


Rosters TBD Players include:

Aiden Petaccia

Alden Patin

Alfie Kubiak

Bowen Duncklee

Colin Fish

Finnian Hess

Garrett Mason

Graham Shaffer

Henry Tracy

Jaxziel Molina

Jude Zimmerman

Junior Sambo

Kenneth Wood

Liam Keenan

Luca Lopez

Marcus Tzanov

Michael Cambra

Owen Damon-Pelletier

Parker Varga

Remy Smith

Riley Huston

Spencer Stickney


U11 Boys

Coaches:

TBD


Rosters TBD Players include:


U10 Boys

Coaches:

Bissell

Neff

Benjamin Bridges

Campbell Baukus

Felix Bissell

Linus Crowley

Mateo Mayorquin

Nikolai Neff

Pitar Igov

Salvador Salguero-Macklin





U10 Boys

Coaches:

Sinclair


Alfonso Boyd

Guy Streitburger

Liam Dugas

Maikol martinez

Olin Skoczenski

Oscar Hahne

Revel Viti

Soren Sinclair




U10 Boys

Coaches:

Soule

Hodgkins

Abraham Reiter

Amos Eldridge

Benjamin Soule

James Curry

James Kenty

Kyrie Kim

Nolan Ryan

Oscar Hodgkins

U9 Boys

Coaches:

Larkin

Lunt

Alessandro Larkin

Anderson Amendo

Calvin Asdourian

Dax Emmerich

Finnigan Bernard

Henrik Zellers

James Bailey

Oliver Delacruz

Pedro Moura

Reid Keenan

Seamus Lunt





U9 Boys

Coaches:

Noyes

Leddy

Bentley Noyes

Eli West

Flynn Leddy

Giovanni Pena

Hudson Zimmerman

John (Jack) McDonough

Liam Bettez

Theodore Richardson

Wilder Pride

Wyatt Canedy

Wyatt LoSciuto





U9 Boys

Coaches:

Stevens

McDonough

Andrew Tonseth

Caden Connolly

Cobi Chapin

Daniel Barankevich

Gannon Goldberg

Jonathan Franco

Jonathan Furbush

Lawrence Stevens

Pedro Gener Boada

Richard Kheang











U14 Girls D1

Coaches:

Juers



Aleksandra Neff

Alessandra Petrovic

Castine Ingram

Charlotte Savory-Kreis

Coco Rappazzo

Conley Kerr

Giana Nielsen

Karalina Condon

Lauren Dow

Lauren Way

Lucy Healy

Mackenzie Ramsell

Melanie Mauldin

Norah Juers


U14 Girls D2

Coaches:

Rouleau




Aiko Witney

Ashley Clyde

Claire Phillips

Devonie Francis

Emma Anderson

Isabel Haggett

Isabelle Egeland

Madeline Hansen

Magda Wakefield

Mia Harp

Rowan Hundt

Violette Brown

Zineb Robbins-Sibouih



U13 Girls

Coaches:

Kay

Blake


Abigail Dorrington

Aubrey Canedy

Claire Langella

Elianna Tully

Elizabeth Zelinski

Ellie Twombly

Emma Blais

Francilia Vérembia Antchoue

Giselle Blake-Sainthelmy

Hsiao-Yun Wang

Lillian Dilorenzo

Lucie Kay

Lucy Trinward

Solaya Blake-Sainthelmy

Taj Kaback

Violet Wedick



U12 Girls

Coaches:

Wedick

Parsons


Charlotte Houlette

Delaney Parsons

Evangelina Roberson

Gabriella Twombly

Madalena Ngovo

Maeve Narbus

Maria de Oliveira

Nellie Putnam

Samantha Dorrington

Stella Wedick



U12 Girls

Coaches:

Phillips

Brown


Addie Gray

Addie Nappi

Angel VanDeventer

Celia Demers

Denyse Tinta

Jeanelle Antoine

Lua Zimmer

Mary Kate Phillips

Myrlia Antoine

Piper Phillabaum

Susie Maley


U11 Girls

Coaches:

Kerr

Schnaible


Eleanor Marks

Ellen Peterson

Eloise Bowman

Eva Schnaible

Ireland Kimball

Iviana Deleva

Lucia Rizzuto-Michelsen

Luisa Shepherd

Marley Kallner

Naomi Arnold

Niven Wilder Labrum

Olivia Schnaible

Phelan Kerr

Silvanna Quintero

Victoria Castro


U10 Girls

Coaches:

Greaton

Sturges-Perry


Amelia Sturges-Perry

Arya Laplante

Avery Gray

Cadence Patterson

Charlotte Hanna

Cora Narbus

Grace Lufkin

Julia Nappi

Lilly Hanna

Mallory Bissonnette

Nora Jamieson

Phoebe Turner

Portia Kuchta

Quincy Deveaux


U9 Girls

Coaches:

Shepard

Rizzuto


Abigail Tucker

Anna Rizzuto-Michelsen

Audrina Molina

Charlotte Davis-Johnson

Elena Lopez

Everly Kearns

Isla Higgins

Ivy Peterson

Lyla Eysenbach

Piper Morse

Shai Zimmer

Willa Ludwig

Zoe Shepherd